De tien grootste fouten van leasers, waar gaat het allemaal mis?

Aangezien uw leasecontract ten einde loopt, is het een goed idee om uw voertuig zorgvuldig te inspecteren op slijtage. Scheuren die niet vallen onder het ‘fair wear’-beleid kunnen door u worden gecorrigeerd voor vaak lagere kosten dan als de financier ze na de overdracht zou repareren. Op https://www.leaseauto.net/ kun je de voorwaarden allemaal doorlezen.

We hebben een snel overzicht samengesteld van de veelgemaakte fouten die private lease kiezers kunnen maken maken als het gaat om het teruggeven van hun motor aan het einde van hun contract. Vermijd deze en zorg ervoor dat u niet wordt geconfronteerd met een ‘damage recharge’, ook wel een te betalen factuur:

1. Onderschat kilometers

Kilometerstand is lastig. Soms moet je meer uitstapjes maken dan verwacht, waardoor die nummers veel sneller overlopen dan je zou willen. Zorg er bij het afsluiten van een leaseovereenkomst voor dat de kilometerstand die u schat, redelijk nauwkeurig is.

Kijk eens naar je meest recente APK en degene daarvoor en als er sindsdien niets is veranderd (je hebt je woon-werkverkeer niet veranderd in werk of niet bent verhuisd), dan zou dit een vrij nauwkeurige weergave moeten zijn van je jaarlijkse aantal kilometers. Als uw kilometerstand aanzienlijk verandert in het midden van een leasecontract, neemt u contact op met het bedrijf en wijzigt u de overeenkomst om dit weer te geven, zodat u op voorhand weet wat de mogelijke kosten zijn, in plaats van een verrassing te krijgen aan het einde van uw contract.

2. Negeren van kleine schaafwonden en krassen

Wij begrijpen dat slijtage en krassen gebeuren wanneer u op pad bent in uw leaseauto, er is een grens tussen wat acceptabel en onaanvaardbaar is. Als u bijvoorbeeld een auto bij ons huurt, accepteren we graag voertuigen met krassen van minder dan 25 mm lang en deuken tot 10 mm als de lak niet is beschadigd. Het is echter belangrijk dat u leest wat uw leaser zal accepteren voordat u de auto teruggeeft en iets repareert dat niet aan hun eisen voldoet.

3. Geen reparaties professioneel laten repareren

Je zou Halfords kunnen binnenwandelen, een autolak kleur kunnen kiezen die lijkt op de auto die je huurt en de krasjes hiermee vullen, maar het zal er nooit zo goed uitzien als een reparatie voltooid door een gerenommeerde garage. Zorg ervoor dat u reparaties professioneel uitvoert, of dat u dubbel zoveel kunt betalen om ze te laten repareren.

4. De auto niet professioneel laten reinigen

Het is belangrijk dat de auto schoon wordt achtergelaten, zonder vervuiling naar het interieur en geen slechte geurtjes erin. Een professionele bediende moet ervoor zorgen dat uw auto er zo goed als nieuw uitziet en wordt aanbevolen voordat u uw voertuig teruggeeft.

5. Laat niet genoeg tijd over om de auto te controleren

Het is een goed idee om uw voertuig gedurende 10-12 weken te controleren voordat u het teruggeeft aan uw leasebedrijf. Dit zorgt ervoor dat u tijd hebt om eventuele noodzakelijke reparaties uit te voeren.

6. Zorg ervoor dat het voertuig niet regelmatig wordt onderhouden

Het is belangrijk dat uw leaseauto jaarlijks door de dealer wordt nagekeken en dat uw serviceboekje correct is gestempeld. Door uw voertuig rijklaar te houden en in topconditie te houden, wordt het effect van de afschrijving tot een minimum beperkt en kunt u ervoor zorgen dat u de leasers gratis laat.

7. Niet verwijderen van emblemen

Misschien hebt u uw leasewagen gebruikt om uw bedrijf te promoten, met behulp van een sticker of een magneetbord in de auto? Dat is geen probleem! Deze moeten echter volledig worden verwijderd en u moet ervoor zorgen dat er geen schade aan de onderliggende laklaag optreedt.

8. Laat chips achter in de voorruit

Chips zijn een veel voorkomend probleem wanneer we met hoge snelheden rijden, op wegen die opnieuw worden opgedoken en zelfs snelwegen, maar een kleine chip kan een voorruit versplinteren als hij te lang wordt verlaten. Het is dus belangrijk dat u dit niet alleen oplost om een ​​vergoeding te vermijden, maar ook om de veiligheid van de persoon achter het stuur van de auto te waarborgen.

9. Terugbrengen van de auto met lage vloeistofniveaus

U moet regelmatig onder de motorkap controleren, vooral voor lange reizen, om ervoor te zorgen dat uw vloeistoffen op het juiste niveau zijn en het is belangrijk dat deze worden bijgevuld voordat u uw leasewagen retourneert. Controleer de olie, ruitensproeiervloeistof, remvloeistof en koelvloeistof om zeker te zijn dat ze correct zijn.

10. Geen controle van de BVRLA-norm

Alle leasebedrijven moeten zich houden aan de BVRLA-standaard bij het inspecteren van auto’s die door klanten zijn geretourneerd. Daarom is het een goed idee om dit zelf te controleren en uw voertuig te vergelijken met wat de gids zegt dat acceptabel is. Vraag een kopie aan bij uw leasemaatschappij en vertrouw erop dat u de juiste richtlijnen hebt gebruikt bij het controleren van uw leaseauto.