Hoe kun je de mobiele airco beschermen tegen schade? En hoe zit het met een split airco?

Het hebben van meer airconditioner en algemene split airco is logisch, zelfs als u verzekerd bent door een uitstekende huiseigenaar. Stormen kunnen uw apparatuur beschadigen en dat kan leiden tot verlies van gebruik, wat in de winter kostbaar en niet ongemakkelijk zou kunnen zijn.

  • CIRCUITBREKER LABELS: Label de breekhamers voor uw belangrijkste apparaten, inclusief het HVAC-systeem, en instrueer familieleden die oud genoeg zijn om ze uit te schakelen als er ernstige weerwaarschuwingen zijn afgegeven.
  • SURGE PROTECTORS: U kunt een overspanningsbeveiliging voor een hele woning gebruiken of ze afzonderlijk gebruiken om uw apparaten en apparaten te beschermen tegen stroomstoten. Deze stroompieken treden niet alleen op na een stroomstoring, maar ook gedurende de dag en nacht bij goed weer. Een hele huisbeschermer voorkomt schade aan iets dat is aangesloten, terwijl een specifiek voor uw HVAC-systeem het 24/7 beschermt tegen elektrische schade.
  • GENERATOR: In de hete maanden kunt u uw koelkast laten draaien en in de winter kan een generator voldoende elektriciteit leveren om een ​​ruimteverwarming aan te drijven.
  • TIE DOWN CONDENSOR: sterke wind geassocieerd met stormen kan de buitencondensator voor de airconditioner of warmtepomp doen kantelen. Een HVAC-pro kan het vastmaken aan zijn plaat om te voorkomen dat hij kantelt door sterke windstoten. Wanneer de condensor omvalt, kan de schade onherstelbaar zijn. Tenzij uw systeem vrij nieuw is, moet u het wellicht volledig vervangen.
  • STRUIKEN EN BOMEN: Het verwijderen van dode takken of die dicht bij de structuur van het huis zorgen voor enige HVAC-bescherming. Zware stormen en winden kunnen ervoor zorgen dat zelfs gezonde ledematen en takken op de condensor vallen.

Wanneer de seizoenen afkoelen, zorgen airconditioners en buitenapparatuurbescherming ervoor dat u en uw systeem veiliger blijven tijdens extreme weersomstandigheden.  Zorg er dus voor dat je goed onderhoud pleegt op je mobiele airco zodat deze geen onnodige schade oploopt.